DELL Registered Partner Microsoft Authorized Refurbisher AEP
0 szt. = 0,00 zł

Sprzedaż:    tel. kom. 500 056 333 / 62 736 56 36   Serwis:     tel. kom. 884 900 499    więcej »

MDM Komputery Drukarki poleasingowe Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszy

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszy

Producent:HP
HP

Parametry techniczne

Model: HP OfficeJet 5740
Szybkość druku (A4 w czerni): 22 str/min
Rozdzielczość druku w czerni: 1200x1200 dpi
Standardowy podajnik papieru: 125 kartek
Interfejs: USB, WiFi. LAN (RJ-45)
Chwilowo brak towaru
Zobacz inne w kategorii
Drukarki poleasingowe

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszyUrządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 e-All-in-One - brak tuszy
Darmowy zwrot
aż do 14 dni

Opis produktu


 Wielofunkcyjna drukarka atramentowa HP Officejet 5740 e-All-in-One może drukować, skanować, kopiować, faksować, drukować w chmurze i drukować bezpośrednio z telefonów i tabletów.

 

Podstawowe funkcje urządzenia wielofunkcyjnego 5740 obejmują drukowanie i faksowanie z, a także skanowanie do komputera oraz pracę jako samodzielna kopiarka i faks. Ponadto może zarówno skanować, jak i drukować z kart pamięci i pendrive, a także umożliwia podgląd obrazów przed wydrukowaniem na 2,65-calowym dotykowym ekranie LCD na panelu przednim.

 

Dostępne opcje połączenia obejmują USB, Ethernet, Wi-Fi i Wi-Fi Direct. Jeśli podłączysz drukarkę do sieci połączonej z Internetem, możesz skorzystać z jej możliwości drukowania za pośrednictwem chmury, a także korzystać z aplikacji druku HP, które umożliwiają drukowanie z różnych witryn internetowych poprzez wydawanie poleceń za pomocą dotyku ekranu. Jeśli sieć ma punkt dostępu Wi-Fi, możesz również połączyć się przez punkt dostępu, aby drukować ze smartfonów i tabletów z systemem iOS, Android, Windows, Google Chrome, Kindle i Blackberry.

 

Automatyczny druk dwustonny
Jeżeli często drukujesz dwustronnie, a ciągłe obracanie kartek na drugą stronę jest dla Ciebie żmudne i pracochłonne, to funkcja automatycznego druku dwustronnego została stworzona dla Ciebie! Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające automatyczny druk dwustronny zostały wyposażone w moduł dupleksu, do którego trafia kartka zadrukowana z jednej strony. Tam zostaje odwrócona i wraca do drukarki, gdzie jest ponownie pokrywana tuszem. Następnie gotowy wydruk trafia na tacę. Cała operacja pozwala użytkownikowi na szybkie przygotowanie potrzebnych dokumentów bez zbędnego ruchu.

 

Wygodne drukowanie bezprzewodowe
Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie urządzenia wielofunkcyjnego z lokalną siecią bezprzewodową lub urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w domu oraz w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.

 

Praca w sieci przewodowej
Praca w sieci przewodowej jest przydatną funkcją pozwalającą połączyć urządzenie wielofunkcyjne z większą liczbą komputerów za pomocą przewodu Ethernet, który jest podłączony do routera. Takie rozwiązanie jest szeroko stosowane w korporacjach oraz urzędach, znacząco podnosząc efektywność pracy. Urządzenie wielofunkcyjne posiada swój własny adres IP, dlatego dostęp do niego ma każdy komputer podłączony w tej samej sieci lokalnej.

 

Funkcja faksu
Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w funkcję faksu pozwalają użytkownikowi na odbieranie i przesyłanie na odległość obrazów i tekstów za pomocą sieci telefonicznej. Wprawdzie faks nie jest już szeroko stosowany w biurach, lecz producenci nadal chętnie umieszczają tę funkcję w swoich urządzeniach wielofunkcyjnych.

 

W zestawie:

  • Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 5740 (brak tuszy)
  • Kabel zasilający

 
Przejdź do kategorii Drukarki poleasingowe

Polecamy również

Zapytaj konsultanta o produkt:

62 736 56 36
500 056 333
pn - pt, 800 - 1600
MDM Komputery

pierwsza polska firma
posiadająca certyfikat

MDM Komputery - Microsoft Authorized Refurbisher

MDM Komputery - Microsoft Authorized Refurbisher
szczegóły