O firmie

Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku. Z myślą o Tobie dostarczamy sprawdzone i markowe produkty (poleasingowe komputery, monitory, laptopy oraz szeroki wachlarz sprzętu IT) świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie.

 

Firma przyjazna środowisku

Jesteśmy zarejestrowani w GIOŚ (Główny Inspektorat Ochrony Środowiska) jako podmiot wprowadzający i zbierający sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie i akumulatory pod numerem rejestrowym E000811WZBW Uiszczamy opłaty za wprowadzony sprzęt komputerowy na teren Polski, tym samym chroniąc nasze środowisko naturalne.

 

Sprzęt poleasingowy wyłącznie pełnowartościowy klasy A!

W odróżnieniu od konkurencji nie skupujemy uszkodzonego, wybrakowanego sprzętu w sorcie B lub C. Dzięki temu mają Państwo pewność iż otrzymają sprzęt najwyższej jakości.

 

Pełne zaplecze serwisowe i poserwisowe

Posiadamy własną bazę serwisową. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz na pomoc i wsparcie techniczne.

 

Dogodne warunki dostawy

Naszym klientom zapewniamy pełen komfort obsługi. Dzięki współpracy z firmą Schenker, oraz DHL zakupiony towar trafia do Państwa w bardzo krótkim czasie. Dysponujemy również własnym środkiem transportu.

 

Firma na światowym poziomie

Zaufały nam tysiące polskich odbiorców, jednak jako nieliczni możemy się pochwalić sprzedażą do takich krajów jak:
Niemcy, Ukraina, Rosja, Czechy, Węgry i wiele innych.


Współpracujemy z jedną z największych firm leasingowych w Europie dlatego możemy pozwolić sobie na niskie ceny zachowując przy tym wysoką jakość oferowanego sprzętu komputerowego.

 

Pełny refurbishing

Komputery z naszej oferty są zawsze w pełni przygotowane do ponownego wdrożenia na rynek.