Drukarki poleasingowe

Drukarki poleasingowe dla szukających taniego sprzętu do drukowania dokumentów. Zobacz naszą ofertę i wybierz markowy używany sprzęt z gwarancją!

Filtry

Typ oferty

Cena

Producent

Drukarka to urządzenie niezbędne nie tylko w każdym biurze, ale często też w domu. Im lepsze jest to urządzenie, tym szybciej, taniej i czytelniej drukuje, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Niestety nowe drukarki są często bardzo drogie, więc w przypadku drukowania ograniczonej liczby kartek naprawdę nie opłaca się inwestować w drogi sprzęt. Lepszym rozwiązaniem są wtedy drukarki poleasingowe. W sklepie MDM Komputery oferujemy duży wybór drukarek poleasingowych marki HP. Firma ta jest jednym ze światowych liderów produkcji urządzeń biurowych, a produkty przez nią oferowaną doceniają Klienci na całym świecie.

Drukarki poleasingowe dostępne w naszym sklepie to sprawdzone i w pełni działające urządzenia. Każda drukarka jest testowana przed sprzedażą i odpowiednio przygotowana, by można było od razu z niej korzystać. Wszystkie drukarki poleasingowe sprzedajemy z gwarancją, więc w razie usterek Klient nie musi się przejmować kosztami naprawy – naprawiamy urządzenia we własnym serwisie i na swój koszt. W ofercie mamy drukarki laserowe o dużej rozdzielczości druku oraz szybkości drukowania, a także o różnych interfejsach (LAN, USB). Są to bardzo wydajne urządzenia pozwalające wydrukować w miesiącu nawet kilkadziesiąt tysięcy kartek, a tym samym przydatne nawet w dużych biurach, gdzie z jednej drukarki korzysta wiele osób. Tanie drukarki do biura sprawdzą się z powodzeniem nawet w przestrzeniach open space.

Do każdej drukarki dodajemy nowy toner, a także dodatkowy używany, więc wystarczy tylko włożyć kartki papieru ksero do podajnika i rozpocząć drukowanie. Sprzęt dostarczamy dobrze zapakowany oraz z wypełnioną gwarancją. Zakup w naszym sklepie daje pewność, że wybierasz solidne używane drukarki, które będą Ci jeszcze długo służyć, a przy tym oszczędzasz, bo cena takiej drukarki jest o wiele niższa od ceny nowego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drukarek poleasingowych i do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Specjaliści MDM Komputery odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą w kwestii wyboru odpowiedniej drukarki.