Partner Microsoft

Jeśli prowadzisz sprzedaż sprzętu poleasingowego to wiesz, że zapewnienie oryginalnego systemu operacyjnego dla sprzedawanych urządzeń jest bardzo ważne. Co więcej, wyposażenie komputera w oryginalny system operacyjny Windows 10 pozwoli Ci zbudować większe zaufanie klientów do Twojej firmy. Nabywanie licencji z nieznanych źródeł może być przyczyną wielu nieprzyjemnych sytuacji, których może doświadczyć nie tylko Twój klient ale również Twoja firma. Współpraca z firmą posiadającą status Microsoft Authorized Refurbisher gwarantuje, że będziesz nabywać oryginalne licencje, dostarczane zgodnie z wymaganiami producenta.
 

Zapraszamy do współpracy firmy z programu Microsoft Registered Refurbisher


Do końca roku 2020 Microsoft zamknie program Microsoft Registered Refurbisher, zakupione licencje należy zarejestrować do końca roku 2020. Firmy chcące nadal oferować oryginalny system operacyjny dla komputerów zregenerowanych powinny podpisać umowę na dostawy licencji w kanale Microsoft Authorized Refurbisher. Umowa TPR (Third Party Refurbisher) zapewnia możliwość zakupu licencji:

- Windows 10 Home (licencja komercyjna)

- Windows 10 Pro (licencja komercyjna)

- Windows 10 Citizenship (licencja dla placówek edukacyjnych, organizacji charytatywnych itp.)

 

Skontaktuj się z nami a przedstawimy dokładną ofertę cenową oraz zakres wsparcia dla partnerów.

 

 

Komu oferujemy sprzedaż licencji?


W ramach umowy TPR (Third Party Refurbisher) licencje możemy dostarczać do firm zajmujących się odnawianiem i sprzedażą używanego sprzętu komputerowego. Procedura rozpoczęcia współpracy obejmuje między innymi weryfikację firmy przez zespół antypiracki Microsoft, szkolenie z zakresu raportowania i preinstalacji systemów oraz wsparcie techniczne. Nasi partnerzy mają zapewnione konkurencyjne ceny licencji oraz terminowe dostawy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, przygotujemy dopasowane dla Twojej firmy rozwiązania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Dostarczamy oryginalne materiały Microsoft (certyfikaty autentyczności, obrazy instalacyjne) z pełną gwarancją legalności; towar pochodzi z systemu dystrybucyjnego producenta oprogramowania.

Naszym partnerom TPR zapewniamy:
- konkurencyjne ceny licencji oraz dostawy na następny dzień roboczy, brak minimalnych ilości dla składanych zamówień
- elastyczne terminy płatności,
- szkolenia z zakresu preinstalacji systemów operacyjnych,
- szkolenia z zakresu licencjonowania i aspektów prawnych,
- możliwość wdrożenia u partnera zautomatyzowanego systemu preinstalacji i raportowania,
- wsparcie techniczne z zakresu instalacji systemów Windows 10,
- możliwość nadruku własnej marki na certyfikatach autentyczności (konieczne jest spełnienie wymagań co do ilości zamawianych licencji – jest to opcja dla większych odbiorców)

 

 

Jakie są minimalne ilości przy składaniu zamówień?


Wysyłamy licencje już od 1 sztuki. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami, nie stosujemy żadnych ograniczeń ilościowych. Rozumiemy, że dzięki oferowaniu komputerów z oryginalnym systemem Windows 10 Twoja firma może się rozwinąć i zyskać zaufanie klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą koniecznie skontaktuj się:

 

 

Sebastian Nieruchalski  
  sebastian.nieruchalski
  sebastian@mdmkomputery.pl
   tel. 514 952 363

 


Nasi specjaliści przedstawią Ci dokładnie możliwości współpracy, ceny oraz wiele innych korzyści, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Współpracując z naszą firmą nie ryzykujesz, gdyż jako Microsoft Authorized Refurbisher spełniamy najwyższe normy jakości i należymy do grona 70 firm na świecie, które uzyskały autoryzację firmy Microsoft dla sprzętu używanego i poleasingowego.