Współpraca

Sprzedaż hurtowa

 

Zostań naszym klientem!


Ofertę współpracy kierujemy do osób które chcą zająć się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego.
Prowadzisz sklep, Sprzedajesz lokalnie? Jesteś administratorem? Szukasz dostawcy? Ta oferta skierowana jest właśnie dla ciebie!

 

Dla naszych stałych odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjny system współpracy. Dzięki długofalowym kontraktom możemy zaoferować powtarzalność sprzedawanego sprzętu i bardzo duży wybór towarów.


Nasz magazyn oferuje ponad 2 000 jednostek przygotowanych właśnie dla Ciebie.

 

Zapewniamy partnerom indywidualną opiekę naszego personelu oraz doradztwo. Mamy najniższe ceny ponieważ współpracujemy z jedną z największych firm leasingowych w Europie.


Wyróżniamy się jakością naszych produktów!

 

Nasz serwis gwarantuje naprawę lub wymianę uszkodzonego sprzętu w zaledwie 3 dni od daty dostarczenia. (Koniec z czekaniem po 14dni roboczych za rozpatrzeniem gwarancji) Zapewniamy dostawę zakupionego sprzętu. Przy większym zamówieniu dysponujemy własny transportem. Przy stałej współpracy oferujemy kredyt kupiecki. Nasz firma jest jednym z największych dystrybutorów i sprzedawców poleasingowego sprzętu komputerowego w Polsce. Jeżeli chcesz skorzystać na stałej współpracy, to świetnie trafiłeś. Skontaktuj się z nami. Nasz wyspecjalizowany personel przedstawi Ci konkretną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Sebastian Nieruchalski  
  sebastian.nieruchalski
  sebastian@mdmkomputery.pl
   tel. 514 952 363

 


Mikołaj Bogucki   
  mikolaj.bogucki
email  mikolaj@mdmkomputery.pl
   tel. 514 952 348