DELL Registered Partner Microsoft Authorized Refurbisher AEP
0 szt. = 0,00 zł

Infolinia:    tel. 801 011 625  /  62 597 60 12     tel. kom. 500 056 333   więcej »

Microsoft Authorized Refurbisher


Pierwszy polski Microsoft Authorized Refurbisher

 

Od 2 stycznia 2012 roku wszystkie komputery zakupione w firmie MDM Komputery będą posiadały zainstalowany legalny systemem operacyjny Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium 32/64bit w Polskiej wersji językowej.


Nasza Firma jest pierwszym w Polsce autoryzowanym refurbisherem firmy Microsoft co wyróżnia nas w sposób szczególny z grona firm konkurencyjnych w naszej branży.


Na komputerach zakupionych w naszej firmie znajduje się certyfikat autentyczności. 

 

 

     

 

 

Legalność oprogramowania


Aby system Windows był pełni legalny musisz posiadać następujące rzeczy: 

  1. W przypadku poleasingowych komputerów musisz posiadać sticker licencyjny Windows 7/Windows 8 naklejony przez firmę regenerującą komputer, umożliwiający korzystanie z systemu w polskiej wersji językowej.


     

  2. Posiadać na dysku twardym zainstalowane oprogramowanie, które pozwala na stworzenie kopii systemu operacyjnego na nośnikach danych (płyta DVD, pendrive)

     

  3. Wpis na fakturze VAT / paragonie, że komputer posiada system operacyjny. ( W nazwie komputera umieszczony jest skrót nazwy systemu opearcyjnego ).
Firma MDM Komputery spełnia wszystkie 3 podpunkty więc możesz być pewien że posiadasz oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft.


Jeżeli nie posiadasz w/w rzeczy prawdopodobnie twój system nie jest legalny, co wiąże się w razie kontroli oprogramowania z dużymi konsekwencjami jak : konfiskata sprzętu, wysoka grzywna oraz odpowiedzialność karna.
Pewne grono firm oferuje na swoich stronach www lub aukcjach internetowych zainstalowane systemy operacyjne w polskiej wersji językowej bez dołączonego nośnika i osobnego wpisu instalacji windowsa co oznacza że system jest nielegalny.


W 99% przypadków komputery poleasingowe nie pochodzą z Polski i nie stickera COA firmy regenerującej (naklejka stwierdzająca legalność oprogramowania) w polskiej wersji językowej.


Wystarczy zadzwonić na infolinię firmy Microsoft (0 801 308801), podać numer certyfikatu i zapytać jaka wersja językowa jest przypisana do komputera, który zamierzasz kupić.


Zainwestuj w legalne oprogramowanie – To nie kosztuje wiele ! 

Nowe naklejki COA