DELL Registered Partner Microsoft Authorized Refurbisher AEP
0 szt. = 0,00 zł

Sprzedaż:    tel. kom. 500 056 333 / 62 736 56 36   Serwis:     tel. kom. 884 900 499    więcej »

MDM Komputery Producenci Fujitsu Siemens
Fujitsu Siemens
- Zawęź listę

Kategorie

Typ oferty

Zakres cen

od do   zł
Sortowanie:

Fujitsu Siemens

Brak elementów spełniających wybrane kryteria.
Zmodyfikuj filtr dostępny z lewej strony lub wyczyść go.



Fujitsu Siemens to japońska korporacja zajmująca się produkcją komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych i serwerów. Produkty Fujitsu Siemens są znane i cenione na całym świecie, a przedsiębiorstwo stawia na nieustanny rozwój technologii oraz indywidualny rozwój swoich pracowników. W MDM Komputery oferujemy liczne rozwiązania Fujitsu Siemens – komputery poleasingowe oraz używane laptopy o różnym poziomie zaawansowania. Dostępne są zarówno rozwiązania budżetowe dla użytkowników potrzebujących zaledwie podstawowych funkcjonalności, jak i biznesowe, dla kadry kierowniczej i pracowników zajmujących się na co dzień projektowaniem 3D oraz obróbką graficzną. W każdym z tych przypadków potrzeby jest inny sprzęt, a różnorodna oferta naszego sklepu pozwala się zaopatrzyć dokładnie w takie rozwiązania, jakie spełnia wymagania stawiane przez Twoją pracę czy pozazawodową aktywność. Zobacz ofertę komputerów PC i laptopów Fujitsu – oferujemy kilkadziesiąt modeli sprzętów dostępnych od ręki.

Komputery PC poleasingowe Fujitsu Siemens

Fujitsu Siemens produkuje komputery, których zadaniem jest przede wszystkim wspieranie użytkownika podczas codziennych zadań. Doskonałej jakości materiały konstrukcyjne, nowoczesne podzespoły oraz klasyczna stylistyka oferowanego sprzętu to z pewnością cechy, dzięki którym warto zwrócić uwagę na komputery PC poleasingowe Fujitsu Siemens. W ofercie naszego sklepu znajdziesz jednostki tower oraz komputery poleasingowe All-In-One idealne do recepcji albo biura, w którym chcesz uzyskać wrażenie przestronności i uporządkowania przestrzeni.

Laptopy poleasingowe Fujitsu Siemens

Laptopy poleasingowe Fujitsu Siemens to niezawodne sprzęty z kilku różnych serii produktów powstających w fabrykach japońskiego giganta technologicznego. W skrócie notebooki poleasingowe tego producenta możemy podzielić na dwa segmenty: notebooki Celsius, czyli mobilne staje robocze oraz profesjonalne laptopy biznesowe LifeBook. W każdym z tych segmentów do wyboru są różne serie oraz konfiguracje laptopów, zarówno pod względem rodzaju oraz wydajności zastosowanych podzespołów, jak i użytych materiałów konstrukcyjnych.

MDM Komputery

pierwsza polska firma
posiadająca certyfikat

MDM Komputery - Microsoft Authorized Refurbisher

MDM Komputery - Microsoft Authorized Refurbisher
szczegóły

Zapytaj konsultanta o produkt:

62 736 56 36
500 056 333
pn - pt, 800 - 1600
CERTYFIKATY ISO 9001, 27001
ISO 9001 ISO 27001