Czas do szkoły

28/08/2023 12:58
Czas do szkoły

Czas powrotu do szkoły to wyjątkowy moment pełen wyzwań i nowych możliwości. Aby ułatwić Ci osiągnięcie sukcesu w nauce i pracę w domu, oferujemy Ci niezawodne laptopy poleasingowe , które są idealnym towarzyszem w Twojej edukacyjnej podróży. Jednak aby wybrać idealny sprzęt, który zaspokoi trzeba zwrócić uwage na:


-Praktyczność
Laptop w szkole czy na studiach powinien być mały, lekki oraz wielofunkcyjny. Ze względów zdrowotnych mamy na myśli odpowiednią wage sprzętu, aby w trakcie noszenia np. w plecaku nie obciążać za bardzo kręgosłupa. Idealnym rozwiązaniem mogą być laptopy Dell z serii XPS które posiadamy w stanach magazynowych. Dell XPS to idealny wybór ponieważ jest ceniony ze względu na praktyczność oraz mobilność. Dodatkowo te laptopy mogą być wyposażone w matryce dotykowe co bardzo ułatwia prace czy to w domu czy poza domem. Innym godnym polecenia sprzętem jest Microsoft Surface. Jest to sprzęt typu "2 IN 1". Oznacza to że ten sprzęt może przybrać forme laptopa albo tableta co jest jego największym plusem oraz możliwym twoim przyszłym sprzymierzeńcem w nauce.


-Wydajność i Pojemność
Wybierając sprzęt koniecznie trzeba zadbać o wysoką wydajność oraz duża pojemność, aby mógł zrealizować twoje projekty np: pisanie notatek, prezentacje, edytowanie zdjęć i wiele innych czynności.
Idealnymi kandytatami na wydajność są procesory Intel I3 albo I5 ponieważ są to procesory idealnie przystosowane do pracy i co najważniejsze za niską cene. Co do pojemności najlepiej wyposażyć się w 8 GB pamięci i Dysk SSD który się charakteryzuje szybkością oraz płynnością która w pracy bądź w szkole są koniecznością.


Podsumowanie
Wybierając sprzęt do nauki należy zwrócić uwage na parametry, praktyczność oraz cenę.
Oferujemy sprzęt w pełni sprawny technicznie i noszą jedynie niewielkie ślady użytkowania które nie wpływają na ich funkcjonalość.
Idealnymi modelami do nauki są:


Microsoft Surface
Dell seria XPS
Dell E5470
Dell seria 7275


 

Zobacz również