Karta graficzna nVidia GeForce GTX 1080 8GB 256-bit

Karta graficzna  nVidia GeForce GTX 1080 8GB 256-bit
Zdjęcie 2: Karta graficzna  nVidia GeForce GTX 1080 8GB 256-bit
Producent
NVIDIA
Model
GTX1080
Pamięć
8GB 256-bit
Pokaz wiecej szczegółów
Chwilowo brak towaru
Zobacz inne w kategorii
Karty graficzne

Opis produktu

VR Ready
Zachwyć się możliwościami oferowanymi przez technologię Virtual Reality (VR). Zmień sposób grania i stań się pełnoprawnym uczestnikiem toczonej batalii, trafiając w sam środek akcji dzięki prawdziwemu 3D. Poruszaj głową, aby zmienić widziany obraz, nawiązuj interakcje za pomocą gestów, oddaj się niezapomnianej rozrywce na najwyższym poziomie. Dzięki technologi VR Ready otrzymujesz doskonałą jakość obrazu, płynność i dynamikę, o jakiej niedawno można było jedynie marzyć.


Złącze HDMI
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.


Trzy złącza DisplayPort
Kartę wyposażono w trzy złącza Display Port, dzięki czemu będzie ona doskonałym wyborem nie tylko do podstawowych, ale też zdecydowanie bardziej rozbudowanych konfiguracji gamingowych i do pracy. Złącza Display Port zapewniają dostęp do uniwersalnego interfejsu cyfrowego. Z ich pomocą do karty graficznej można podłączyć monitory, telewizory, projektory i innego rodzaju urządzenia.


 

Szczegóły

Producent
Model
GTX1080
Pamięć
8GB 256-bit
Złącza
3x DisplayPort, HDMI, DVI
Gwarancja
12 miesięcy
PayU RatyPayU Raty
Gwarancja 12 miesięcy
Ten produkt objęty jest gwarancją 12 miesięcy. Posiadamy własny serwis dlatego możesz liczyć na szybką naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy.
Darmowy zwrot 14 dni
Od momentu odbioru zakupionego sprzętu masz 14 dni na sprawdzenie go, a jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań możesz zwrocić za darmo.
Karta graficzna  nVidia GeForce GTX 1080 8GB 256-bit
Karta graficzna nVidia GeForce GTX 1080 8GB 256-bit
Chwilowo brak towaru
Zobacz inne w kategorii
Karty graficzne

Podobne Karty graficzne